Az Egri Szív Egyesület programterve: 2018

Az Egri Szív Egyesület programterve: 2018

Folyamatos programunk: heti két alkalommal, hétfőn és szerdán gyógytorna minden egyesületi tagunk részére. A gyógytornával összefüggésben évente terheléses vizsgálaton vesznek részt egyesületi tagjaink.

Továbbra is fontos teendő taglétszámunk gyarapítása, és a személyi jövedelemadó 1 százalékából szerezhető támogatások növelése.

Szakmai előadásokat, életmóddal kapcsolatos tanácsadásokat, életmentő tanfolyamokat  folyamatosan szervezünk találkozóinkon.

Különleges feladatunk az egri országos orvos-beteg találkozó megszervezése. Ennek érdekében szervező bizottság létrehozásáról is döntöttünk.

Erősítjük kapcsolatunkat az Egri Civil Kerekasztallal, aktívan részt veszünk a város civil mozgalmában. A tavaly alakult országos szervezet, a MASZEOSZ tagjaként rész veszünk annak rendezvényein. Honlapunk a jövőben is igyekszik frissen, magas színvonalon bemutatni tevékenységünket.

Január: Vezetőségi ülés. Tervek, tennivalók egyeztetése

Február: Hagyományos farsangi rendezvény. Felelős: Hekeli Sándor, Szabó Miklósné

Március: Vezetőségi ülés: a beszámoló, programtervező közgyűlés előkészítése

Egyesületi közgyűlés március 19. Közhasznúsági jelentés megvitatása, éves programterv megvitatása, elfogadása, Az országos találkozó szervező bizottságának beszámolója. Felelős: elnök, titkár

Május: Találkozás a Miskolci Szív Egyesület tagjaival Miskolcon (Terv: május 18)

Június: Az országos találkozó előkészületei

Július-augusztus: gyógytorna szünet.

Augusztus 10-12: Országos orvos-beteg találkozó, sportnap.

Felelős: elnök, titkár, szervező bizottság tagjai

Szeptember: Eger civilek ünnepe, Szív világnapja. Felkészülés, részvétel a rendezvényen.

Kirándulás szervezése (Terv: Bélapátfalva) Felelős: titkár

Október: vezetőségi ülés. Felelős: titkár

November: Kapcsolat az egri mentőállomással, újabb életmentő tanfolyam szervezése.     Felelős: elnök, titkár

December: Mikulás, karácsonyi ünnep. Orvosi előadás. Felelős: Vincze-Pap Kálmánné