2019. évi közgyűlés

BESZÁMOLÓ A KÖZGYŰLÉSRŐL

Az Egri Szív Egyesület 2019. március 28-án 16.30 órától tartotta meg 2019. évi közgyűlését a Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Alapfokú Művészeti Iskola Kossuth Lajos u. 8. sz. első emeleti közösségi termében.

Napirendi pontok voltak:

1. Levezető elnök, jegyzőkönyvvezető, szavazatszámláló bizottsági tagok, jegyzőkönyv-hitelesítők választása
  2. Beszámoló az egyesület 2018. évi tevékenységéről, és a 2019. évi programterv ismertetése. Előadó: Hekeli Sándor
  3. Pénzügyi beszámoló az egyesület 2018. évi gazdálkodásáról és a 2019. évi pénzügyi tervének ismertetése

Előadó: Vincze-Pap Kálmánné

1. Az Ellenőrző bizottság jelentése a 2018-ban végzett tevékenységének tapasztalatairól.

Előadó: Szabó Miklósné

1. A jelölőbizottság javaslata a vezetőségi tagok személyére. Előadó: Vincze-Pap Kálmán
  2. A vezetőség megválasztása (titkos szavazással)
  3. Új tagok felvétele
  4. Egyebek

A résztvevők (45 fő) egyhangúlag elfogadták: Hekeli Sándor titkár beszámolóját az egyesület 2018. évi tevékenységéről és a 2019. évi programtervről, valamint Vincze-Pap Kálmánné pénzügyi beszámolóját a 2018-as évről és a 2019. évi pénzügyi tervet. Ugyancsak egyhangúlag fogadták el az ellenőrző bizottság elnökének, Szabó Miklósnénak a jelentését a 2018. évről.

A közgyűlésen az elnökség mandátumának lejárta kapcsán bejelentették, hogy Hekeli Sándor, titkár, Kalmár Imre, alelnök, Szabó Miklósné, ellenőrzési bizottsági elnök és Zajáné Körmöndi Erzsébet, ellenőrzési bizottsági tag nem kíván a továbbiakban a vezetőségben részt venni.

Ezúton is köszönjük eddig végzett önzetlen munkájukat!

A jelölőbizottság elnökének, Vincze-Pap Kálmánnak a javaslata nyomán a közgyűlés ellenszavazat nélkül választotta meg az egyesület új tisztségviselőit.

Elnök: Dr. Abonyi János
Elnökhelyettes: Tuza Ervin
Titkár: Vincze-Pap Kálmánné
Gazdasági vezető: Námor Miklós
Elnökségi tag: Hacsi Lajos

Ellenőrző bizottság elnöke: Bedécsné Tóth Katalin
Ellenőrző Bizottsági tag: Deáki Lajos
Ellenőrző bizottsági tag: Szántó Lászlóné

Gratulálunk valamennyiüknek!

A közgyűlés Király Józsefet és Király Józsefnét felvette az egyesület tagjai közé.
Király Józsefné ez alkalomból adományt ajánlott fel az egyesületnek.
Nagylelkű gesztusát köszönjük!

A közgyűlés után köszöntöttük az első negyedévben névnapjukat és születésnapjukat ünneplő tagjainkat.
Külön köszöntöttük Szakács Lászlót, aki most ünnepelte szívátültetésének 25. évfordulóját.
Jó erőt és egészséget kívánunk neki!

Karácsony Zoltán · 2019-04-09 – 17:31

A tervezetet jónak találom. Szellősebb , mint a még életben lévő honlap. .