GYÁSZHÍR

Mély megrendüléssel tudatjuk az egyesület tagjaival és azokkal, akik ismerték és tisztelték, hogy Kovács József, az Egri Szív Egyesület egyik alapító tagja életének 79. évében, 2019. augusztus 28-án elhunyt.

Kovács József temetése 2019. szeptember 12-én (csütörtökön) 13.00-kor lesz az egri Kisasszony temetőben. Előtte 12.30-tól gyászmise a Kisasszony temető kápolnájában.

Az Egri Szív Egyesület elnöksége

Emlékezés Kovács Józsefre

Megjött a szomorú hír, hogy egyesületünk, az Egri Szív Egyesület kardinális tagja, jó barátunk, sorstársunk szíve megszűnt dobogni. Életének 79. évében — az élet nem adott neki többet.

Aktív tagjaként egyesületünknek nagyon sokat tett feleségével azért, hogy gördülékenyebben menjenek dolgaink. Nem felejthetjük barátságát, sok-sok év (20 év) együtt munkálkodását. Nagyon fog hiányozni — ha ránézünk az asztal előtti székre — látjuk őt. Talán az ő szavai is lehetnének a következők:

„Nem ezt akartam, nem így akartam,

szerettem volna még élni,

de a halál könyörtelen volt,

el kellett menni…

Ha emlegettek, köztetek leszek,

de fáj, ha látom könnyetek.

Mikor rólam szóltok, mosolyogjatok,

emlékem így áldás lesz rajtatok.”

(Vincze-Pap Kálmánné az Egri Szív Egyesület titkára)

Nyugodjék békében!

Emlékét megőrizzük!