25+1 éves jubileumi emlékülés 2021. június 24-én

Szerző: admin.hacsilajos Közzétéve:

Végre felszabadultan megünnepelhettük egyesületünk immár 25+1 éves fennállását. Az egri városháza üvegtermében megtartott ünnepségen először Vincze-Pap Kálmánné, az egyesület titkára üdvözölte a tagságot, majd Jakabné Jakab Katalin az ECK Egészségügyi, szociális és karitatív szekciójának vezetője köszöntötte a résztvevőket. Dr. Abonyi János, az egyesület elnöke “Szívinfarktus után. A végleges gyógyulás esélyei és korlátai” címmel tartott előadást. Majd Hacsi Lajos a 25 évet áttekintő, az emlékeket felidéző diavetítését és Szántó László az egyesület életét bemutató kisfilmjét tekinthették meg a résztvevők. Az ünnepi emlékülés állófogadással és a jubileumi torta megszegésével ért véget.
Kategóriák: Hírek

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük