Kirándulás Pétervásárára és Váraszóra

Szerző: admin.hacsilajos Közzétéve:

2022. május 7-én Szántó László és felesége, Marika egyesületi tagjaink meghívására kirándultunk Pétervásárára és Váraszóra. Először Szántóék üzemét, az Axis Bentonit Kft.-t látogattuk meg, ahol szívélyes fogadtatás
mellett mutatták be a gyártás folyamatát. Utána Váraszón megnézhettük idegenvezetővel a XIII. századból való templomot és a falu tájházát. A finom ebéd elfogyasztása után megtekintettük Pétervására katolikus templomát, majd a Keglevich kastély dísztermének freskóit. A programot a pétervásárai horgásztó partján egy hangulatos baráti beszélgetéssel fejeztük be. Hálás köszönetet mondunk vendéglátóinknak a gazdag vendéglátásért és a tartalmas programokért!💕
Kategóriák: Hírek

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük