Kirándulás a répáshutai Bükki Csillagdába

Szerző: admin.hacsilajos Közzétéve:

Kirándulás a Bükki Csillagdába
A kánikula ellenére kellemes kirándulást tettünk a répáshutai Bükki Csillagdába június 30-án. A gépkocsikonvoj először a hegytetőn álló csillagdánál állt meg. Innen csodálatos bükki panoráma tárult a szemünk elé a mélyen a völgyben fekvő Répáshutával. A kiállítás, az obszervatórium és a planetárium megtekintése után leereszkedtünk Répáshutába, ahol a légkondicionált Vadász étteremben várt bennünket az előre megrendelt ebéd. A kellemes környezetben elfogyasztott ebéd után a nagy melegre tekintettel már nem sétáltunk a faluban, hanem indultunk vissza Egerbe.
Kategóriák: Hírek

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük