2023. évi közgyűlés

Szerző: admin.hacsilajos Közzétéve:

Az Egri Szív Egyesület 2023. évi közgyűlése
Március 27-én tartotta meg a 2023. évi közgyűlését egyesületünk tagsága. A jelenlévő 40 fő (66%) előbb meghallgatta titkárunk, Vincze-Pap Kálmánné elmúlt évről tartott beszámolóját, majd Molnár Lászlóné gazdasági felelős ismertette a 2022. évi mérleget és a számszaki közhasznúsági jelentést. A beszámolók sorát Bedécsné Tóth Katalin, az ellenőrző bizottság elnöke zárta a bizottság jelentésével. A beszámolók megvitatása és a hozzászólások után a tagság mindhármat egyhangúlag elfogadta.
A tagság nevében Tuza Ervin alelnök megköszönte Beszteri Zsuzsanna gyógytornász és Kovács Józsefné Marika, valamint Vincze-Papné Zsuzsa egész éves odaadó munkáját. Ezután a 2023. évi munkatervet vitatták meg és fogadták el a megjelentek.
Az eredményes közgyűlés után került sor az I. negyedéves névnapok, ill. a kerek születésnapok megünneplésére.
A közgyűlésről készült képes beszámolót alább tekinthetik meg.
Kategóriák: Hírek

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük