Szeretettel köszöntjük Önt a 25 éves Egri Szív Egyesület honlapján!

Szerző: admin.egrisziv Közzétéve:

Print

Az oldal folyamatos feltöltés alatt áll. Így ha éppen nem találja meg a keresett információt, kérjük, látogasson vissza később, vagy keressen fel elérhetőségünkön!

Az Egri Szív Egyesület, mely 1995-ben alakult, 2005-től önálló közhasznú egyesületként működik. A kezdetektől fogva kardiológus szakorvosokkal, gyógytornásszal együttműködve szervezi egészségügyi felvilágosító rendezvényeit, segíti a rehabilitációt, az egészséges életmód programjának megvalósítását. Programjaink gerince a heti két gyógytorna. A Magyar Szív Egyesületek Országos Szövetségének tagjaként évente részt veszünk a szív egyesületek országos sportnapjain. Minden évben jelen vagyunk Eger Civil Ünnepén. A mentőállomással együttműködve életmentő tanfolyamot tartunk és kardiológiai témájú előadásokat szervezünk.

Kategóriák: Kiemelt

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük